EAÜ on asutatud 8.oktoobril 1991.aaastal. EAÜ on loodud eelkõige selleks, et autorid ei peaks jälgima kõiki nende teoste kasutajaid ning kasutajad ei peaks otsima tohutut hulka autoreid, kellelt teoste kasutamiseks luba küsida.

EAÜ töötajad

Kui Te vajate informatsiooni, mida Te EAÜ koduleheküljelt ei leia, siis võite pöörduda järgmiste EAÜ töötajate poole:

Kalev Rattus Tegevdirektor
tel. 668 4370 kalev.rattus@eau.org
 
Anne-Ly Hussar Jurist (juriidiline nõustamine)
tel. 668 4376 anne-ly.hussar@eau.org
 
Teele Tiru
Sekretär
tel. 668 4360 teele@eau.org
 
Merike Kirikal Pearaamatupidaja
tel. 668 4362 merike.kirikal@eau.org
 
Airi-Ulrike Lillevälja Muusikateoste avalik esitus, osakonna juht
tel. 668 4383 airi@eau.org
 
Tõnu Kaumann Muusikateoste avalik esitus (piirkond Tallinn), litsentseerimine
tel. 668 4363
mob. 557 1963
tonu@eau.org
 
Mart Jööts
Muusikateoste avalik esitus, litsentseerimine
tel. 668 4379 mart.joots@eau.org
 
Kati Jehe

Muusikateoste avalik esitus, litsentseerimine

te. 668 4386

kati@eau.org

 
Viive Lillemäe Projektijuht (nn "tühja kasseti tasu" , kunstiteoste kasutamine)
tel. 668 4373 viive@eau.org
 
Mare Annsoo Projektijuht (audiovisuaalsete teoste kasutamine)
tel. 668 4372 mare@eau.org
 
Marika Mäeorg Konsultant (üldinfo, raadio, TV, kaabeltelevisioon)
tel. 668 4368 marika.maeorg@eau.org
 
Mario Kivistik NCB osakonna juhataja (muusikateoste salvestamine)
tel. 668 4365 mario.kivistik@eau.org
 
Marek Tihhonov NCB osakond, online kasutuse ja kliendisuhtluse spetsialist
(muusikateoste salvestamine)
tel. 668 4375
faks 668 4366
marek.tihhonov@eau.org
 
Margus-Koit Kivistik NCB osakond, audio- ja videosalvestuste litsentseerimise spetsialist
tel. 668 4367 mk@eau.org
 
Märt Nigola NCB osakond, järelevalve spetsialist
tel. 668 4384 mart@eau.org
 
Reiko Remmelgas Tasujaotuse ja dokumentatsiooni osakond
tel. 668 4369 reiko.remmelgas@eau.org
 
Jaan Riikoja Tasujaotuse ja dokumentatsiooni osakond
tel. 668 4371 jaan@eau.org
 
Ulvi Kuhi Tasujaotuse ja dokumentatsiooni osakond
tel. 668 4371 ulvi@eau.org
 
Kersti Gailan Tasujaotuse ja dokumentatsiooni osakond
tel. 668 4378 kersti@eau.org
 
Kristina Maissoo Raamatupidaja assistent (tasude väljamaksmine EAÜ liikmetele)
tel. 668 4364 kristina@eau.org
   

 Tiina Aavik

(lapsehoolduspuhkusel)

 
Piia Harjus (lapsehoolduspuhkusel)  

Külli Sepnik

(lapsehoolduspuhkusel)