EAÜ on asutatud 8.oktoobril 1991.aaastal. EAÜ on loodud eelkõige selleks, et autorid ei peaks jälgima kõiki nende teoste kasutajaid ning kasutajad ei peaks otsima tohutut hulka autoreid, kellelt teoste kasutamiseks luba küsida.

EAÜ töötajad

Kui Te vajate informatsiooni, mida Te EAÜ koduleheküljelt ei leia, siis võite pöörduda järgmiste EAÜ töötajate poole:

Mati Kaalep
Tegevjuht
tel. 668 4370 mati.kaalep@eau.org  
   
Anne-Ly Hussar Jurist (juriidiline nõustamine)  
tel. 668 4376 anne-ly.hussar@eau.org  
   
Teele Tiru
Juhiabi  
tel. 668 4360 teele@eau.org  
   
Merike Kirikal Pearaamatupidaja  
tel. 668 4362 merike.kirikal@eau.org  
   
 Kristina Maissoo Raamatupidaja assistent (tasude väljamaksmine EAÜ liikmetele)  
tel. 668 4364 kristina@eau.org  
   
 Airi-Ulrike Lillevälja

Muusikateoste avalik esitus, osakonna juht

Muusikateoste avalik esitus, litsentseerimine

 
tel. 668 4383 airi@eau.org  
   
Tõnu Kaumann Muusikateoste avalik esitus (piirkond Tallinn), litsentseerimine  
tel. 668 4363
mob. 557 1963
tonu@eau.org  
   
Mart Jööts

Muusikateoste avalik esitus, litsentseerimine

Raamatupidaja

 
tel. 668 4379 mart.joots@eau.org  
   
Kati Jehe

Muusikateoste avalik esitus, litsentseerimine

 
tel. 668 4382

kati@eau.org

 
   
 Marika Plooman Muusikateoste avalik esitus, litsentseerimine  
tel: 668 4386

m.plooman@eau.org

 
   
Viive Lillemäe Projektijuht (nn "tühja kasseti tasu" , kunstiteoste kasutamine)  
tel. 668 4373 viive@eau.org  
   
Mare Annsoo Projektijuht (audiovisuaalsete teoste kasutamine)  
tel. 668 4372 mare@eau.org  
   
Marika Mäeorg Konsultant (üldinfo, raadio, TV, kaabeltelevisioon)  
tel. 668 4368 marika.maeorg@eau.org  
   
Marek Tihhonov

Salvestamise ja digikasutuse osakond

(online kasutus ja muusikateoste salvestamine)

 
tel. 668 4375
faks 668 4366
marek.tihhonov@eau.org  
   
Margus-Koit Kivistik

Salvestamise ja digikasutuse osakond

(audio- ja videosalvestuste litsentseerimine)

 
tel. 668 4367 mk@eau.org  
   
Reiko Remmelgas Tasujaotuse ja dokumentatsiooni osakonna juht  
tel. 668 4369 reiko.remmelgas@eau.org  
   
Jaan Riikoja Tasujaotuse ja dokumentatsiooni osakond  
tel. 668 4371 jaan@eau.org  
   
Ulvi Kuhi Tasujaotuse ja dokumentatsiooni osakond  
tel. 668 4371 ulvi@eau.org  
   
Kersti Gailan Tasujaotuse ja dokumentatsiooni osakond  
tel. 668 4378 kersti@eau.org  
   
     

 Tiina Aavik

(lapsehoolduspuhkusel)